!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Všichni víte, že na tomto blogu nejdou moc přidávat články a když už, tak se přidají min. o 3 dny později, co je napíšu. Proto jsem se rozhodla udělat vedlejší blog, kde budu psát články o jednotlivých dílech, které nyní běží na stanici TV NOVA cinema. DOufám, že bude tak tak sledovaný jako tento, proto tam najdete všechno aktuální:) Děkuji za pozornost:)

LINK NOVÉHO BLOGU: http://bh-90210-20.blog.cz/

Srpen 2014

90210: Tohle je válka! Naomi vs. Holly!

2. srpna 2014 v 12:36 | Ája z 90210 |  4. série články

Je to tady! Už dlouho Naomi Clarková neměla žádnou rivalku, která by ji dávala na frak, ovšem nyní se objevila nová postava, nová mrcha na CU, která netouží po nic jiném, než Naomi Clarkovou totálně potopit.

A jaký k tomu měla vlastně důvod?
Naomi převzala v 1. díle 4. sérii Holly dům, který chtěla pro své sesterstvo, tím začala celá tato válka. Tím pádem dostáváme odpověď i na otázku, kdo zavolal policii na párty Naomi v novém domě - Holly.
Naomi nic z toho netušila a chtěla se přidat do jejího sesterstva a jak to tak bývá, všechny uchazečky musí projít zkouškou ohněm, to jest 3 úkoly. Samozřejmě Naomi měla obzvláště těžké a nakonec se ji to všechno stejně vymstilo...
A to ještě připomínám, že v dalších dílech bude Naomi randit s bývalým přítelem od Holly, Austinem a to bude ještě větší válka než tedˇ!

90210: Adrianno, dostaneš druhou šanci?

2. srpna 2014 v 12:28 | Ája z 90210 |  ADRIANNA TATE-DUNCAN

Jak všicgni víme s Adriannou Tate Duncan to jde hodně z kopce. Po tom co ublížila své nejlepší kamarádce Erin Silver, ji doslova celá parta nemůžu ani vidět, ale přichází doba, kdy dostává další šanci.

Adrianna strávila jednu noc s Austinem, a tak se dostala k Dixonovi, který ji jako jediný od prvního pohledu nepohrdal. Ano, sice s ní nechtěl trávit moc času, ale nakonec ji trochu i poradil. Adrianna se chce vrátit zpět mezi své přátele a být s nimi, a tím, že ji poslal Dixon za Liamem, který shání do svého baru servírku.
Liam v první chvílí si myslel, žesi Dixon něčeho šlehnul, když poslal Adrianu za Liamem do baru, kde chtějí, aby chodili všichni jeho kamarádi, ale nakonec ji příjmul, což znamná pro AD druhou šanci. Uvidíme, jak se všechno povede...

90210: Spali spolu Ivy s Liamem? NE!

2. srpna 2014 v 12:16 | Ája z 90210 |  Liam a Ivy

Nedávno jsem měla otázku na tomto blogu, zdalipak se Ivy Sullican vyspala s krasavcem Liamem Courtem. Odpověď je jasná.
NE!!!
Ano, Ivy měla s Liamem pár úletů v 2. sérii a doufala, že všechno se to potáhne i někam dál, ale Liamem byl stále zamilovaný do Naomi a nedokázal byl s někým jiným než s ní. Ivy přišla o své panenství až ve 3. sérii s Oscarem, který zároveň spal i s její mamkou. Takže ne, opravdu Liam s Ivy spolu nespali :)