!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Všichni víte, že na tomto blogu nejdou moc přidávat články a když už, tak se přidají min. o 3 dny později, co je napíšu. Proto jsem se rozhodla udělat vedlejší blog, kde budu psát články o jednotlivých dílech, které nyní běží na stanici TV NOVA cinema. DOufám, že bude tak tak sledovaný jako tento, proto tam najdete všechno aktuální:) Děkuji za pozornost:)

LINK NOVÉHO BLOGU: http://bh-90210-20.blog.cz/

Červenec 2014

Jak to bude s Liamem a Annie ve 4. sérii seriálu?

31. července 2014 v 16:03 | Ája z 90210 |  Annie a Liam

Annie Wilsonová a Liam Court,
jedna z nejdelších a nejsložitějších kapitol seriálu, která se táhne nespočet epizod. Možná jsme si všichni mysleli, že Liam a Annie budou ceou sérii spolu, ale bohužel Vám musím oznámit, že to procházka růžovým sadem tak úplně pro tento pár vlastně ani nebude.
Hned v prvním díle, který dnes uvidím, totiž hned naše krásné myšlenky skončí a budou pokračovat pouze jako jeden úlet v polovině série. Ano, Annie sice bude do Liama stále zamilovaná, jenže u Liama se objeví nová láska a to Vanessa, která bude ještě větší mrcha než Naomi CLarková a Annie bude hledat útěchu u jiného muže, známého ze seriálu Sex ve městě.
Ale žádný strachy, všichni víme, že nakonec se Liam a Annie stejně vezmou ! :3

Dneškem startuje 4. série 90210 na TV NOVA CINEMA!

31. července 2014 v 15:51 | Ája z 90210 |  4. série články

Dnes 31. července 2014 odstartuje konečně 4. série amerického seriálu 90210 na české televizní stanici NOVA CINEMA v 19:05.

A na co se můžeme v úvodním díle série těšit?

  1. 1) Liam Court se konečně vrátí z jeho brigádu na Aljašce a snaží se požádat Annie o ruku, která ne jen jednou odmítá tuto nabídku s Liam strávit celý život. Proto se také Liam opije a následně koupí bar.
2) Naomi Clarková se srovnává s rozchodem s Maxem a také tím, že s ním málem čekala dítě, kdo ví, jak vše mohlo skončit.

3) Adrianna Tate Duncan se pomalu vrací z Afriky, kde jela pomáhat dětem. Celá její bývalá parta kamarádů ji přímo nesnáší, ale i po omlouvách a všem okolo, ji stejě nedokážou odpustit. Zejména Navid se Silver.
4) Iva Sullivan s Rajem jsou jedni z nejšťastnějších párů do té doby, neždoktor oznámí Rajovi, že jeho nemoc se čím dál tím víc zhoršuje a chemoterapie nezabírá.

5) V páté sérii také polovina z našich hrdinů nastupuje na Vysokou školu a skoro všichni také na KALIFORNSKOU VYSOKOU, o které mimochodem Naomi Clarková mluvila již od 2. sérii seriálu.

6) Dixon Wilson se nakonec rozhodne, že na Vysokou školu nenastupí a půjde se život jako DJ.

7) V této sérii nás přivítá také plno nových a žhavých tváří jako bude Justin, nový spolubydlící Dixona a budoucí přítel Naomi Clarkové.

Hvězdný souboj 90210: Annie vs. Naomi!

23. července 2014 v 13:27 | Ája |  Hvězdné souboje

Už více než 2 roky tady nebyla anketa ,,Hvězdné souboje", a proto jsme pro vás připravila jako na uvítanou jeden z největších soubojů a to přímo postav z 90210.
Dříve, když ještě seriál 90210 Nová generace nebyla v české televizi a to respektivě na stanici Nova Cinema, nikdo neměl pomalu v České republice ani tušení, kdo je to Annie Wilson a Naomi Clark, ale nyní mám dobrý pocit z toho, že skoro každý nyní už ví.

Každá z nich si pošla svým utrpení, každá z nich má svůj příběh a mohla bych tady vykládat do skonání světa, jak jsou si ty dvě odlišé, ovšem pár věcí mají stejných, například bývalého přítele.
Obě dvě milovali a jedna stále miluje, největšího lamače dívčích srdcí v seriále a to Liama Curta. Mají společné přátelé a navzájem si tvoří ty nejlepší kamarády, i když mezi nimi byli různé neshody.
Bruneta a blondýna, kdo má pro Vás v seriálu větší úspěch? Že by příležitostná mrcha Naomi Clarková? Nebo rádoby herečka Annie Wilsonová?

Velmi mě zajímá Váš názor. Já mám ráda obě dvě, ovšem Annie mi je svým způsobem něčím podobná, jenže Naomi zkušenostm a životem. A co Vy? Jaký máte názor?


Nikdy nevíš nic jistě

23. července 2014 v 13:12 | Ája z 90210 |  Adminka

Že by se znovu konečně rozjel tenhle můj blog? V pozastavení už je skoro více než 2 roky a dneska mi konečně šel přidat článek ,,Ty hajzle!", kde jsme popisovala tragické chvíle Naomi s Cannonem. Snad se zveřejní ihned i tento článek a mnoho dalších a já budu moci pokračovat ve fenomému jmenem www.beverlyhills90210-newgenration.blog.cz!

Seriously. Kiss Me.

23. července 2014 v 13:11 | Ája |  Adminka

Nebudu tady psát, že se to nikomu nestalo. Každý měl ten pocit, že když jej někdo nepolíbí, bude totálně z toho v prdeli. Co už. Ten samí pocit mám já a mám takový dojem, že i já si teď prožívám roly Naomi Clarkové, kterou Liam Court v první sérii seriálu 90210 využíval k sexu. Co už ?
Ale jejich příběh skončil celkem pěkně. Až na to, že Naomina sestra se s Liamem později vyspala, dělali si peklo a Liam ji nechtěl říct pravdu. To mu se říká život (Y).

Ty hajzle!!!

23. července 2014 v 12:47 | Ája z 90210 |  NAOMI CLARK

Naomi si toho během posledního dílu 2. série a pár 12. dílů ze 3. série dost protrpěla. Profesor Cannon ji znásilnil a nikdo ji nevěřiů. Až později Silver, která ji pomohla Cannona dostat, jenže on utekl. V jenom díle ve 3. série se ovšem zase vrátil a to zrovna na Vánoce! Naomi napadl v jejím vlastním bytě a napsal sms z Naominého mobilu Silver, tkerá došla taky. Když na něj holky vyzrály a přilepily ho k židly, Naomi měla možnost. Možnost ho zabít!! První jej je dokola mlátila po obličeji, ale později vzala do ruky Cannonův nuž a chtěla jej zabít. Nebýt Sivler, která ji otevřela oči. Nejspíš by ted' byl Cannon mrtvý a Naomi Clarková ve vězení.