!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Všichni víte, že na tomto blogu nejdou moc přidávat články a když už, tak se přidají min. o 3 dny později, co je napíšu. Proto jsem se rozhodla udělat vedlejší blog, kde budu psát články o jednotlivých dílech, které nyní běží na stanici TV NOVA cinema. DOufám, že bude tak tak sledovaný jako tento, proto tam najdete všechno aktuální:) Děkuji za pozornost:)

LINK NOVÉHO BLOGU: http://bh-90210-20.blog.cz/

Červenec 2013

90210 se dočkalo šťastného konce

13. července 2013 v 14:27 | Ája z 90210 |  Annie a Liam
Po dlouhé době jsme se opět rozhodla napsat článek na blog o 90210, seriál který se v květnu tohoto roku s námi rozloučil s 5. a zároveň poslední sérii tohoto excelentního seriálu.

Abych po dlouhé době začala zase něčím ukvapujícím, ráda bych vám připomněla příběh Liama a Annie, kteří se často dávali dohromady a zase rozcházeli... V posledním díle seriálu jsme ale mohli vidět pořádný happyend, kdy se Liam a Annie dali opět dohromady a stvrdili to jednou věcí.... Liam se konečně dokopal Annie zase požádat o roku, po roce a půl, a ona konečně řekla ,,Ano"!. Je krásné vidět, jak láska ze střední vydrží i tak dlouho, dalším takovým případem je například Adrianna s Navidem.