!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Všichni víte, že na tomto blogu nejdou moc přidávat články a když už, tak se přidají min. o 3 dny později, co je napíšu. Proto jsem se rozhodla udělat vedlejší blog, kde budu psát články o jednotlivých dílech, které nyní běží na stanici TV NOVA cinema. DOufám, že bude tak tak sledovaný jako tento, proto tam najdete všechno aktuální:) Děkuji za pozornost:)

LINK NOVÉHO BLOGU: http://bh-90210-20.blog.cz/

Duben 2013

Láska ze střední se k nám vrací!

23. dubna 2013 v 15:22 | Ája z 90210 |  Adrianna a Navid

A konečně jsme se dočkali nějakého toho happyendu pro konec 90210. Za 3 díly se s oblíbenými hrdiny už napořád rozloučíme a producenti, scénaristé a ostatní se s námi loučí tím, že opět dali dohromady jeden pár, který spolu začal už na střední školu.
V první sérii to ačalo tím, že Navid byl do Adrianny zamilovaný, ve 2. sérii to mezi nimi skřípalo a každý mě na chvíly jiné partnerky, a i když se dali zase dohromady, ve 3. sérii Navid Adriannu podvedl s její nejlepší kamarádkou a Ad zůstala sama... O 4. sérii ani nemluvit... Ale nyní? Nyní se Ad a Navid opět dávají dohromady a vypadá to, že by aspoň oni mohli zůstat spolu, když ne ANnie a Liam.