!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Všichni víte, že na tomto blogu nejdou moc přidávat články a když už, tak se přidají min. o 3 dny později, co je napíšu. Proto jsem se rozhodla udělat vedlejší blog, kde budu psát články o jednotlivých dílech, které nyní běží na stanici TV NOVA cinema. DOufám, že bude tak tak sledovaný jako tento, proto tam najdete všechno aktuální:) Děkuji za pozornost:)

LINK NOVÉHO BLOGU: http://bh-90210-20.blog.cz/

Březen 2013

Skončí nakonec Annie s Liamem zase spolu?

31. března 2013 v 15:04 | Ája z 90210 |  Annie a Liam


A je to tady!
Opět si můžou fanoušci seriálu 90210 pokládat otázku, zdalipak Liam s Annie opět skončí spolu, neb to bude pouze další přelud. Annie měla teď celkem divné sny o tom, jak je zase s Liamem a milují se, ovšem Liam je nyní zaneprázdněn krásnou, bohatou blondýnkou. Annie jej stále miluje, ale on nic neví, protože když mu vše se snažila říct, usnul... Hold chlast je hovado...!Blok odblokovaný takže jsem zpět:*

29. března 2013 v 23:21 | Ája z 90210 |  Adminka

Určitě jste si všimli, že jsem tady 2 měsíce nebyla... Jo... měla jsem pozastavený blog a najednou před týdnem je zase normální... Takže vám s radostní můžu všem oznámit, že jsem zpět a snad budu mít před příjmačkama energii na to, abych sem dávala plno nových článků a drbů... Řekněme, že za ty 2 měsíce se toho opravdu dost okolo 90210 stalo:)