!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Všichni víte, že na tomto blogu nejdou moc přidávat články a když už, tak se přidají min. o 3 dny později, co je napíšu. Proto jsem se rozhodla udělat vedlejší blog, kde budu psát články o jednotlivých dílech, které nyní běží na stanici TV NOVA cinema. DOufám, že bude tak tak sledovaný jako tento, proto tam najdete všechno aktuální:) Děkuji za pozornost:)

LINK NOVÉHO BLOGU: http://bh-90210-20.blog.cz/

Leden 2013


902100 měl vylkou úspěšnost!

8. ledna 2013 v 14:54 | Ája z 90210 |  5. série články

902100 při které se naši hridnové vrátili opět na svou střední školu West Beverly měl větší úspěšnost, než by si vůbec herci dokázali představit. V americe se na něj dívalo okolo 5 miliónů diváků a to je podobná sledovanost jako u 1. dílu 1. série, kdy se Annie s Dixonem poprvé na West Bev podívali.

Hlavní ženské postavy 5. série

7. ledna 2013 v 17:45 | Ája z 90210 |  5. série články

Annie Wilson

Annie Wilson v 5. sérii dost zkouší své nervy. Nejdříve autonehoda okolo Dixona a nyní řeší svůj problémový vztah s Rileym. Ale je tady otázka. Neskončí opět s Liamem?


Adrianna Tate Duncan

Do Dixona se tuto sezónu opravdu zamilovala, jenže byl tady problém v tom, že do Taylora taky. Její kariéra se pořádně rozjela už v minulé sérii, ale nyní co podepsala smlouvu s Dixonovou náhrávací společností, by to mělo s ní jít ještě líp. Jenže rozchod s Dixonem, který ji nyní neustále ubližuje, ji moc neprospívá. Jejda?


Naomi Clark


Zdálo se, že v této sérii nemůže Naomi už nic překvapit. S Maxem se konečně vdala a měla ji čekat slibná budoucnost dobré manželky, kdyby se neobjevil Alec, který si věčně demoloval život. Nakonec z Aleeca vypadlo, že je do Maxe zamilovaný a proto se takhle chová.


Erin Silver

Pro Silver je v této sérii hlavní dítě, po kterém už delší dobu touží. Pokud jej nebude mít nyní, nebude jej mít už vůbec, protože má tkz. rakovinový gen. Dárcem spermatu se stal Teddy a uvidíme, zdalipak se dítěte opravdu dočká :)

902-100: Liam & Annie

7. ledna 2013 v 12:13 | Ája z 90210 |  Annie a Liam


Drsný rozchod Dixona a Adrianny

6. ledna 2013 v 11:46 | Ája z 90210 |  Adrianna a Dixon

Jednou to příjd stejně muselo. Nádherný pár Adrianna Tate Duncan a Dixon Wilson jsou nyní už oficiálně pouze minulostí a pochybuju, že budou přátele. Dixon si projížděl videa v ntb, kde mimochodem byla i zkouška Adrianna. ANO! Ta zkouška ve které se sápe po Tailorovi a líbá ho. Dixon dal Adrianně okamžitě kopačky a nyní se k ní chová víc než škaredě. Ale Ad má smůlu, podepsala s ním nahrávací společnost, takže teď mu patří…

90210 od jara na TV Nova!

6. ledna 2013 v 11:25 | Ája z 90210 |  Zajímavosti

Omlouvám se, že jsem dlouho na blog nepsala, ale upřímně? Opravdu nemám čas. Za chvilku čekají příjmačky a já se opravdu musím učit. Navíc být s kamarády je řeci jenom pro mě víc důležité, než někdy blog. Dneska Vám ale přináším opravdu žhavou informaci starou ani ne den!


Tak dlouho jsme čekali, až jsme se konečně dočkali! Seriál 90210 se už začal dabovat do českého znění a můžeme se na něj těšit již toto jaro, kdy má příjd 90210 Nová Generace na naše obrazovky. Televize Nova možná i vyhověla podle mého dopisu, co jsem posílala někdy v říjnu, že by? Nicméně, já jsem spokojená a můžu se v klidu těšit na 1. sérii 90210 konečně i v češtině! :)