!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Všichni víte, že na tomto blogu nejdou moc přidávat články a když už, tak se přidají min. o 3 dny později, co je napíšu. Proto jsem se rozhodla udělat vedlejší blog, kde budu psát články o jednotlivých dílech, které nyní běží na stanici TV NOVA cinema. DOufám, že bude tak tak sledovaný jako tento, proto tam najdete všechno aktuální:) Děkuji za pozornost:)

LINK NOVÉHO BLOGU: http://bh-90210-20.blog.cz/

Duben 2012

Liamova sexy reklama

30. dubna 2012 v 14:31 | Ája z 90210 |  Liam CourtVe čtvrté sérii hned v prvních dílech natáčel Liam reklamu pro svůj bar. Silver měla úkol udělat reklamu a hnedka ji napadlo, že by mohla Liamovi pomoci dostat bar mezi špičky.
Původně měla reklama vypadat úplně jinak, ale nakonec z toho vznikl snímek o tom, že holky vylela na Liama pivo, ten si svlékl tričko a už to jelo. Já se musela smát, jak Silver převezla Liama :D... Jou... ta holky taky není marná! ;D

Směr bowling :** <3

30. dubna 2012 v 13:38 | Ája z 90210 |  Adminka

Zdravím lidi :**
Dneska tady asi nebude moc článků, protože jedu s kamarádky do opavské rakety na bowling
Šíleně se těším :** Pojedeme boomby :D A kdo ví... možná v tom budu vážně dobrá :D! Jinač mám přednadstavený ještě jeden článek, takže aspoň tak :)
Čiésto! :D <3Ohodnocení blogu od Jenny

30. dubna 2012 v 7:23 | Ája z 90210 |  Adminka

Asi před měsícem mi moje Affs Jenny z blogu http://miley-selena-fan.blog.cz/ ohodnotila blog a já si toho všimla teprve ted'ka :D... Trochu brzo no :D... Jinač, moc děkuji a je to víc než nad moje očekávání :) Vždyt' mám plný počet bodů! :D

Hodnocení od: Miley-selena-fan
První dojem : Ten dess a menu :) :)
Body-10/10
Desing: Krásný hodí se k blogu :)
Body-10/10
Menu : Skvělé:)
Body-10/10
Aktivita: Každý den přidáš 5 článků , někdy i více :):))
Body-10/10
Návštěvnost : Skvělá :D
10/10
Články:Dokonalí.., a ten tvůj deník.. jéé! :D
10/10
Celkem bodů : 60/60
Wooow.. Super snad seš ráda a dáš si to na blog ?!:) Gratuluju :)
Známka 1** !

Děkuji :)

Ivy and Raj: Animace x1 :)

29. dubna 2012 v 18:21 | Ája z 90210 |  Ivy a Raj

Vím, že tahle chvíle ze seriálu není zrovna moc Happy, ale prostě je to tak romantické, že je to až k breku. Raj zrovna leží na smrtelné postely a Ivy se dozvěděla, že umírá. Přišla za nim, aby mu dokázala, že ji na něm vážně záleží a nechce aby zemřel ,,Zůstanu s tebou až do konce!"


Přijede Emily! Všechno bude super!

29. dubna 2012 v 14:28 | Ája z 90210 |  3. série články

V 11. díle 3. série měla do Beverly Hills k Wilsonovým přijed jejich sestřenice Emily z Kansasu. Dixon ani Annie ji moc nemusely, protože věděli, že strašně dolézá a bude si hrát na chytrou. Jenže vůbec netušili, že Annie udělá ze života peklo!
Takhle reagoval Dixon s Annie, když jejich máma Debbie zakřičela ,,Přijela Emily!"...

První pohled po třech letech...

29. dubna 2012 v 13:15 | Ája z 90210 |  ADRIANNA TATE-DUNCAN

Adrianna v každém sérii mluvila, jak moc by chtěla vidět svou dceru Maisy, kterou v 1. sérii dala k adopci. Poštěstilo se ji to v 15. díle, kdyř Silver chodila s Gregem, afoptivním tátou Maisy.
Adrianna se vydala se do školky, kde které chodí Maisy a vzala ji do parku. Silver byla v šoku, protože si myslela, že ji Ad unesla, ale když se tak zamyslela a Navid ji poradil, nakonc ji došlo, že by ji stejně nikdy nic Ad zlého neudělala. Od tohoto setkání jsou také Silver s Adriannou opět kamarádky.
Adrianna byla naprosto hrdá na to, že má tak nádhernou dceru, jenže ta se odstěhovala i se svým otcem do New Yorku.,,Já ti říkal, že se na CU dostaneš!" ;)

29. dubna 2012 v 9:06 | Ája z 90210 |  Naomi and Max

Naomi celý žuvot snila o tom, že se dostane na Kalifornskou univerzitu (CU) a nebýt Maxe, jejího tehdejšího přítele, možná by se tak ani nestalo. Naomi byla úplně hapy a společnš s Maxem skákaly na postely v domě Maxových rodičů.