!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Všichni víte, že na tomto blogu nejdou moc přidávat články a když už, tak se přidají min. o 3 dny později, co je napíšu. Proto jsem se rozhodla udělat vedlejší blog, kde budu psát články o jednotlivých dílech, které nyní běží na stanici TV NOVA cinema. DOufám, že bude tak tak sledovaný jako tento, proto tam najdete všechno aktuální:) Děkuji za pozornost:)

LINK NOVÉHO BLOGU: http://bh-90210-20.blog.cz/

Březen 2012

Anniein Web-Deník- 31. 3. 2012

31. března 2012 v 21:33 | Annie Wilson |  Annie Wilson web-deník

08:35
Není nic krásnějšího, než se probudit vedle své lásky, která se zrovna zotavuje z nemoci. Celou noc jsme se objímaly a opravdu k ničemu nedošlo, ale mě to vůbec nevadí, protože být na blízku Liamovi mi úplně stačí J.
,,Dobré ráno!" dal mi na líčko pusu Liam.
,, Dobré Liame." Oplatila jsem mu polibek na líčko ,,Tak jak se dneska cítíš?".
,,Mnohem líp, když tě mám vedle sebe." Objal mě a já se cítila jako něčí zachránce.
,,To jsem moc ráda, ale jakože pořád tě bolí v krku a tak?" dělala jsem si starosti.
,,Neměj obavy, je mi nejlépe za celý týden."
,,Tak tohle je to, na co tady celou dobu a taky na jeden polibek?" nahnula jsem se k Liamovi a čekala, že mě konečně po tak dlouhé době políbí.
,,Nechcí tě nakazit." ustoupil Liam a mě bylo hned jasné, že tudy cesta nevede.
Nyní si Liam šel ještě na chvíli lehnout a já jen čekám na Dixona, který se pro mě staví a odveze mě domů. To mi připomíná, že bych čekám měla nechat Liamovi vzkaz u postele.


10: 33
Když jsem byla doma, pořád si jen s někým psala na Facebooku nebo na Twitteru. Když jsem napsala tenhle můj status, Ivy hnedka měla blbé kecy, u kterých se prostě člověk musí zasmát. Ale to si můžete vlastně přečíst sami ty komentáře.
Nakonec jsem se i dozvěděla, že mám jít dneska nakupovat s Naomi, což bude asi určitě velká sranda. Jak znám Naomi místo do 4 tam ztvrdnu si ní do 8 a nestihnu rande s Liamem…

21:53
Miluju nákupy a zvláště s Naomi, protože to mám nakoupeno tak na 2 týdny dopředu, když příští týden jdeme zase.
Naomi mě odvezla k Liamovi a můžu všem potvrdit, že je naprosto vyléčený, bez rými, bez kašle… twl jak já jsem to včera udělala :D
Prostě otevřel mi dveře a byl úplně happy ,,Ahoj lásko"- políbil mě po dost dobrý době a já se nechala, víte jak mi chyběl?
,,Něco se změnilo?" objala jsem jej hned ve dveřích.
,,Až na to, že mi je úplně perfektně, taky nic."|
Vešly jsme do domu a hnedka si šly pustit film do obýváku, kde byl připravený popcorn a hromada filmu ,,Vyber který zapneme." navrhl Liam.
Liam šel mezitím pro limonádu a já si prohlížela jeho sbírku filmů. Nakonec jsem vybrala Dům Voskových Figurín, protože nejen je to můj oblíbený film, ale když tam třeba sekají hlavu, tak se můžu k Liamovi ještě víc přitulit.
Ale to jsem ani nemusela, protože se stejně byla přitulená k Liamovi přes celý film a také i potom. Vzal mě do náruče a odnesl k němu do pokoje.
Možná si myslel, že se s ním vyspím, ale já ještě nejsem s ním se vyspat nejspíše připravená. Milujuho, ale třeba je ještě nemocný, potom budu i já a můžeme zapomenout na všechno. ,,Musím jít domů." Zvedla jsem se z postele, na které jsme se celou dobu mazlily ,,Slíbila jsem Dixonovi, že mu pomůžu z Biologii."
,,Chceš odvést domů?" zeptal se mě.
,, To by si byl moc hodný."
Možná si myslíte, že jsem hloupá a měla s Liamem zůstat přes noc, ale my to všechno doženeme příští týden, až si budeme užívat krásu Mexika.
V autě jsme se povídali o Mexiku, jak moc se tam těšíme a taky, že zítra jde Liam s Dodonem a Navidem surfovat.
,,Hele, nebyl si náhodou ještě včera šíleně nemocný?" bouchla jsem ho s mírou přátelsky do ramena.
,, Ty si mě vyléčila lásko." Usmál se.
,, Jak myslíš, pak ale hlavně nenaříkej, až ti bude zase zle."
Liam zastavil auto, protože už jsme stály před našim domem ,,Neboj se, ty si mě vyléčila. Měla by si spíš jít na doktorku než na práva." Naklonil se ke mně a začal mě líbat.
V hlavně se mi honilo tolik myšlenek. Mám je pozvat k nám domů a poprvé se mu celá odevzdat? Nebo počkat?
Nakonec jsem se rozhodla, že dneska si ještě dáme pohov ,,Tak se měj.", naposledy jsem jej políbila a vystoupila z auta. Počkala, až Liam odjel a až poté vešla do domu.
,,Nazdar ségra!" zakřičel přes celý dům Dixon, který zrovna měl u sebe v pokoji Navida.
Vešla jsem k němu do pokoje ,,Ahoj kluci."
,,Čau Annie." Pozdravil Navid.
,,Už zase hrajete? Že vás to baví." Odfrkla jsem si.
,,Proč si neřekla Liamovi, aby šel dovnitř? Mohl hrát s námi." Zeptal s Dix.
,,Víš, chtělo se mi už spát a taky se musím učit."
,,V sobotu večer jo?"
,,Ano v sobotu večer." Zamkla jsem se v koupelně a napustila si horkou vanu. Právě v ní ležím a společnost mi dělá malý tablet. Tak se mějte lidi :**

VŠE SI PÍŠU SAMA!! KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM!!

Románek v Kdo přežije :)

31. března 2012 v 20:12 | Ája z 90210 |  ♥ Kdo Přežije ♥

Ten kdo se díval tak stejně rád jako já na Kdo Přežije: Mikronésie, tak pochytil vztah Ozzyho Lusthe a Amandy Kimmel. Už od úplného začátku to mezi nimi pořádně bylo napěchované a po pár dnech se v noci líbali.
V soutěži to nechtěli nějak extra rozmazávat, ale v předposdním díle, kde se sčítali hlasy, Ozzy vyznal Amandě lásku a u úplě v posledním všechno vyprávěli.
Byli spolu dva roky, což je docela dlouho, ale trošku mě mrzí, že tihle dva skvělí hráči z Kdo Přežije už spolu nejsou... Byli moc pěkný pár :)


VŠE SI PÍŠU SAMA!! KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM!!

Epizodní fotografie s01e13: LOVE ME OR LEAVE ME

31. března 2012 v 14:47 | Ája z 90210 |  1. série- foto
PÁRTY! PÁRTY! PÁRTY!

pokračuj pod perexem

Tristan Wilds a Vanessa Hudgens: Známe se léta...

31. března 2012 v 14:40 | Ája z 90210

Brázdila jsem po internetu a našla tuhle pěknou fotografii Vanessy Hudgends, kterou určitě každý z vás zná a Tristana Wildsa, který v seriálu 90210 hraje Dixona. Fotografie je ze září minulého roku.
90210 hvězda Tristan a HSM herečka Vanessa byli jako hostielé v roce 2011 na Národním surfařském šampionátu US Open v Huntington Beach v Kalifornie, kde se spolu vynikajícně bavili a dokonce i přiznali ,,Známe se už léta!".

VŠE SI PÍŠU SAMA!! KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM!!

Wanna be my sister site? :)

31. března 2012 v 12:52 | Ája z 90210 |  Adminka

Ahoj,
můj blog má jenom Affs a já se rozhodla, že to tady ještě trošku oživým a proto sháním Sister Site. Kdo by měl zájem, tak napište do komentářů:

1.Blog
2.Přezdívku
3.Proč chceš být sister site?90210 4X21 Promo and Spoilers - Adrianna and Austin?!

31. března 2012 v 10:14 | Ája z 90210 |  4. série články
Ahojky :) Hledala jsem na youtube něco nového o novém díle 90210, který se objeví v TV až příští měsíc. Snažila jsem se pochytit všechno co ta blondýna říkala a tak tady to je ;)


,,V tomto spot klipu 90210 z epizody 4x21 Brides And Prejudice (nevěsty a předsudky) vidíme, jak Liam se Silver řeší jejich minulou milostnou noc, Austin se snaží sbalit Adriannu a a co Annie?!

V posledních díle 90210 jsme viděli, jak Dixon v noci odjíždí na turné, Navid se vrátil z Princentonu, Naomi řekla ,,Ano" svému nynějšímu snoubenci PJovi a Liam se Silver se rozhodli jejich vztah posunout na další úroveň.
Další epizoda se sice bude vysílat až 24: dubna, ale já ted' pro vás mám zpráv habaděj.
Zdá se, že by Adrianna s Autinem mohly navázat nový vztah, ikdyž o této dvojci nic nevíme, Billy Ray Cyrus se v díle, který se odvysílá 1. května ukáže jako otec Austina a bude pravidelnou postavou v 90210. A jak vlastně do toho všeho Billy zapadá? Austin využije jeho hudebního nadaní a tak se pomocí hudby a jeho otce snaží dostat blíže k Adrianně. Zajímavé, že?
Ted' když už jsme všichi doufali, že se Liam s Annie dají opět dohromady, mám pro vás jinou novinku. Rob Hoffman, který hraje v seriálu Caleba, řekl představitel Caleba v Hollywoodlife.com Quote ,,Caleb zabírá dost místa v hlavě Annie za posledních šest epizod" a pokračuje ,, Když Caleb vidí Annie a zamiluje se, má pochybnosti o jeho celibátu (je kněz) po zbytek svého života. Ale pak začne přemýšlet o Annie a začne se rozhodovat, zdali pak má jít dále ve stopách kněze nebo začít zajímavý vztah s Annie."
Pokud jde o Silver a Liama, uvidíme jak se vypořádají s jejich včerejší hot nocí. Zdá se, že se budou oba cítit dost provinile potom, co se střetnou s Navidem a vidí, jak moc Silver miluje.
Jak jsme vás už informovali Nick Carter se ukáže v seriálu jako hostující hvězda a Trevor Donovan čili Teddy Montgomery se opět vrátí jako jedna z hlavních postav do 90210.
Ve všech vztazích to bude ted' dost problémové a kdo se rozhodne pro koho? Zajímá nás váš názor na tyto chvíle.
Také se ujistěte, že si tuto naše Youtube stránku někam zapíšete, protože já vám budu přinášet novinky ze světa 90210!
Jsem Katie Kraus, hlásím se z Hollywoodu a my se uvidíme příště!"


Annie Wilson: Facebook status: 31. 3. 2012 (1)

31. března 2012 v 9:32 | Annie Wilson |  Annie Wilson web-deník
08: 38

Annie Wilson: Po nádherné noci s láskou mířím domů :( :) :**
Toto se líbí uživateli Liam Court, Emily Bradford, Ivy Sullivan a (5 dalším)


08: 52

Erin Silver: Už je mu lépe? :)


08: 59

Ivy Sullivan: Sex uzdravuje :DD


09: 02

Annie Wilson: Ty si blbá Ivy!! :DD


09: 12

Liam Court: Je mi fajn ;D... A kdy si vlastně @Annie Wilson ráno zmizela? :P


09: 13

Annie Wilson: Musela jsou domů ;*... U postele máš vzkaz brouku :P


09:15

Annie Wilson: Aha :D :))) Nechceš se stavit odpoledne na film? :)


09: 18

Ivy Sullivan: :DDD


09: 18

Annie Wilson: Příjdu ráda :)


09: 24

Naomi Clark: A neměli jsme jít tak náhodou spolu nakupovat?! ;)))


09: 27

Annie Wilson: Stihnu všechno ;))... Přijed' pro mě třeba kolem 1, zajdeme na oběd nakupovat a ty mě potom můžeš hodit autem k @ Liam Court ve 4 :)


09: 31

Naomi Clark: Domluveno :)... Mimochodem, musím ti něco říct ;)) HOT!!

Annie a Liam- Animace 02

30. března 2012 v 21:27 | Ája z 90210 |  Annie a Liam
Podle mě prostě pár Liam a Annie čili Lannie, byl nejkrásnější v celém seriálu, jenže to už je minulost. Pojd'me si je alespoň připomenout touto animací, které byla v 18. díle čtvrté série. Pěkná no ni? :P

Zdroj: SIFSOUP.COM

Anniein Web-Deník- 30. 3. 2012

30. března 2012 v 18:23 | Ája z 90210 |  Annie Wilson web-deník

09: 14
Dnešek opravdu nemůže být lepší! Právě jsme měli hodinu angličtiny a naše třídní nám oznámila, že dneska máme pouze 4 hodiny. Do 12 jsem ve škole nebyla už ani nepamatuju, ale alespoň můžu jít odpoledne k Liamovi.
,, Tak co? Zajdeme na pláž?" zeptala se mě Naomi, která zase neměla nic jiného na práci, než se líbat s Maxem. Oni jsou tak roztomilý!
,, Nevím, měla jsem v plánu se stavit za Liamem." odpověděla jsem ji.
,, No tak, bude legrace, alespoň na hodinu." Přesvědčovala Naomi.
Začala jsem přemýšlet, že by to až takové zpoždění plánů nebylo ,,Fajn, ale hned po škole jasné Naomi?"
,, Můžeš se spolehnout."

10: 44
Tak tohle je docela dost i na mě. Po škole se rozesílají fotografie Silver, která je nahá a kdo asi v tom má prsty? Řekla bych s naprostou jistotou, že to byla Adrianna, protože tohoto je schopná jen ona. Každý se na Silver dívá jako na nějakou šlapku a ona je z toho totálně nešt'astná, ani se ji nedivím. Ad mám ráda, ale jestly to byla opravdu ona, totálně u mě klesla k bodu mrazu!

12: 51
Když Naomi něco řekne, taky to dodrží. Hned po škole jsme si i se Silver zašly na pláž, kde bylo opravdu nabité prostředí. Všichni hrály bud' volleyball nebo se jen opalovali.
,, Tady fajně svítí sluníčko, naše místo?" zeptala se zdrceně Silver.
Položila jsem věci ,,No tak Sil už nebud' tak smutná, škola je pro další týden pasé, ted' si budeme jenom užívat a to bez Adrianny.".
,,Wilsonová má recht, hod' všechno za hlavu." Usmála se podezřeně Naomi ,,Mimochodem, všechna místa v hotelu jsou už zabrané, čili letíme až v pondělí.".
,,Cože?" vyjekla Silver.
,, Vadí to moc?"
,, Právě že je to lepší, alespoň bude mít Liam čas se uzdravit." oddechla jsem si, protože bez něj bych asi někam nejela.

Opalovali jsme se a já si vytáhla netbook. Právě zde sedím na vyhřívaném sluníčku, závidíte? Máte proč, protože tahle brach je vážně nejlepší.
Právě blouzním po internetu a kolem procházejí vysokoškoláci z Kalifornské univerzity, kde bych chtěla příští rok nastoupit ,,Ahoj kočko!"- zakřičel jeden z nich na mě.
,,Zdá se, že máš další nápadníky Annie." ujistila mě Silver.
,, Hmm a co já s tím? Mám svého Liama a ten mi stačí bohatě." snažila jsem se mluvit co nejhlasitěji, aby mě ti vysokoškoláci slyšeli, jenže asi neslyšeli moc dobře, páč za mnou přišli ,,Tak co kotě nevyrazíme si? Já, ty a super večeře?".
,, A co takhle já, ty a odděleně tento večer?" mluvila jsem jako mrcha.
,, Ale no tak, kočička vytahuje drápky jo?"
,, Ne kočička má jiného kocoura, nemám zájem…" převalila jsem se na lehátku na jinou stranu, abych nebyla otočena směr vysokoškoláků.
,, Jak chceš, dvakrát se prosit nebudu, ale kdyby něco, tohle je mé číslo pusinko." A odešel.
Ihned jsem číslo skrčila a hodila do koše.
,,Co blázníš An? Vždyt' to byl naprosto dokonalý kluk!" šílela Naomi.
,, Pokud sis nevšimla, tak já už pana dokonalého mám."


14: 43
Je to normální? Nebo když dám jeden blbý status, hned si musí rýpnout Oscar! Ano, ten Oscar, který demoloval život Ivy a její máme a taky Naomi, když se dal dohromady s profesorem Cannonem, opravdu ho nesnáším!
A že my Naomi napíše, že Liama nemiluju? Ta je tak hloupá, když se to tak vezme. Kdybych jej nejspíše nemilovala, tak bych asi každého druhého kluka neposílala do háje ne? Přemýšlej N.!
,,Si tady ještě zlato?" volá na mě máma.
,, Jasně, ale za chvíli jdu k Liamovi." odpověděla jsem.
,, Než půjdeš, umí prosím nádobí. Jdu s Ryanem a JaQuasem na procházku, malý se prostě musí provětrat."
,, Celá žhavá" zašeptala jsem ,,Jasně mami!"
Super ted' ještě umýt nádobí po Ryanovi, který nyní schopný umýt pár hloupých talířů!!!

22: 21
Právě u Liama <3.
Přijela jsem už ve tři, teda Dixon mě tady k němu hodil a otevřel mi úplně unavený Liam, který měl kolem krku omotaný šátek a šíleně pokucával ,,Ahoj Annie.".
,,Ahoooj" objala jsem jej ,,A ted' se o tebe budu starat já!" a vešla do kuchyně.
,,To nemusíš už mi je líp." sednul si na židli Liam.
,, Řekl si, že budeš do soboty ok že? No tak máš k tomu ještě den navíc, protože až v pondělí se odlétá do Mexika."
,,Jak to? Vždyt' už to byla tutovka ne?"
,, Ne, nakonec se všechno změnilo. Dáš si kuřecí vývar? Vždycky mi ho dělá máma a ty víš jaký je na tohle cimprlich!"
.. Od tebe? Vždycky." Objal mě ze zadu Liam ,,Dál bych ti pusu, ale mám strach, že by si tu chřipku dostala taky." zasmál se a dal mi polibek na čelo.
,, Ty máš zase starosti." Objala jsem jej a šla vařit, když je to docela sranda, když já jsem v kuchyni úplný antitalent ;D.

Asi po hodině když už jsme byli po jídle jsem se Liama zeptala ,,Ty si tady byl celou dobu sám?" .
,,Jo, matku vytáhl její přítel někam na celé dva týdny."
,, Chudáčku, no ale ted' jsem tady já a ty si jdi lehnout!" zasmála jsem se.
,, A nechceš jít semnou?" zeptal se drze Liam.
,, Až to tady uklidím, tak mě tam možná můžeš očekávat."
,, Oukéj, takže tě čekám za 10 minut u mě v posteli, Annie." Vydal se do pokoje a mě hnedka napadlo, že kdyby Liam nebyl nemocná, možná by jsme se poslu poprvé vyspaly.

Když už bylo nádobí umýté a uklizené, vydala jsem se k Liamovi do pokoje, kde samozřejmě hrál jako vždycky Xbox ,,Už zase zlato?", opřela jsem se o dveře.
,, Když se nudím?" vypnul konzoly ,,A už si konečně lehneš ke mně? Možná se dřív uzdravím."
,,Tak fajn." lehla jsem si vedle něj a užívala si jeho objetí ,,A pohádku na spaní přečíst nechceš?".
Liam se zasmál ,,Jasně že chci, ale žádnou pohádku tady na přečtení asi určitě nemám."
,,Tak někdy příště."
Asi do 9 jsme si povídali a když už Liam pomalu usínal, zeptal se mě ,,A nechceš tady zůstat přes noc zlato?".
,,Není všechno zlato co se třpytí, nezapomeň!" usmála jsem se,,Musela bych první zavolat Dixonovi, at' řekne mámě, že nedojdu domů. Nechci, aby mě o mě starost." Přemýšlela jsem ,,Ale já tě nechci otravovat."
,,Ty a otravovat? Ani nevíš, jak moc jsem rád, že si tady semnou."
Zvedla jsem se z postele a šla zavolat Dixonovi ,,Fajn, ale hlídej mi místo v postely, nerada bych, aby si mi tady uvelebila nějaká jiná!".

Když už jsem se vrátila zpět do pokoje, Liam spal. No a tak jsem si z kabelky vytáhla not'as a píšu tuhle hovadinu ;)… Dobrou :*

VŠE SI PÍŠU SAMA!! KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM!!

Epizodní fotografie s01e12: HELLO, GOODBYE, AMEN

30. března 2012 v 17:11 | Ája z 90210 |  1. série- foto
Jednou to prosknout muselo, že Harryho sy, vlastně jeho není...

pro více fotek pokračuj pod perexem