!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Všichni víte, že na tomto blogu nejdou moc přidávat články a když už, tak se přidají min. o 3 dny později, co je napíšu. Proto jsem se rozhodla udělat vedlejší blog, kde budu psát články o jednotlivých dílech, které nyní běží na stanici TV NOVA cinema. DOufám, že bude tak tak sledovaný jako tento, proto tam najdete všechno aktuální:) Děkuji za pozornost:)

LINK NOVÉHO BLOGU: http://bh-90210-20.blog.cz/

FanFiction: Rozmazlené, sexy a bohaté 90210- 1. díl

30. prosince 2011 v 15:00 | Ája z 90210 |  FanFiction
Ty si spala s Liamem taky?
Tradice v Beverly Hills? Jediné co vám tomuto můžu z vlastní zkušenosti říct ,,Každý týden je kde pařit!'', ale tato ,,Silvestrovská'' párty je vždy suprová. Sice jsem tady zažila jen jednu a to minulý rok, ale nemůžu si ji vynachválit, zejména ten nezapomenutelný sex s Liamem Courtem, který si vůbec nepamatuji. Ironie že?
S Naomi jsme si zašli na nákupy už před Vánocemi. Jenže každý kdo nás pořádně zná, může podotknout, že mi na určitou velkou akci, si jdeme vybrat oblečení klidně i třikrát za sebou. Jak vlastně dopadl můj celkový outfit? Jednoduše, prostě sandály na podpatku, šaty od Lewise Vuinnita a nádherná půjčená čelenka od Naomi s diamantem. Pak se otec s mámou vždycky diví, kde tak rychle mizí mé vysoké kapesné. Ve Stratfordu jsem sice byla vždycky ta put'ka, co si vystačila i s obnošenými věcmi, ale tady v Beverly Hills se ze mne stala manekýna, pro které jede spousta kluků, jenže já o ně nemám až takový zájem. Mám svůj vyhrazený vkus a toho se taky hodlám držet.
Naše vila se přímo otřásala v základech, jen co přišla Annie. Společně jsme se na večer připravili. Hudba hrála na plné volume a otec myslel, že mě zabije. Nechtěl si ale pokazit Silvestra, čili jen seděl s bratrem a mámou v obývacím pokoji a společně čekali, až s Annie vypadneme z vily a konečně utichne ta příšerná hudba.
Annie si zrovna nazouvala boty, které ji dala na sedmnácté narozeniny Naomi ,,Víš jak jsme si vždycky říkali, že k sobě budeme naprosto upřímné?''. Najednou se mi sevřel žaludek a vzpomněl jsem si na ,,utajovaný vztah'' s Justinem ,,Ano?''. Utichla hudba a s Annie jsme si vedle sebe sedli na mou postel. Bylo ticho jako v hrobě a z obýváků se zrovna ozvalo hlasité ,,Konečně tu hudbu vypnuli!'', zasmály jsme se a Annie začala vyprávět ,,Chtěla jsem ti tohle říct už před pár dny, ale odjela si do Stratfordu a ve mně to pořád tak nějak přetrvávalo.''. Takovéhle řeči vedla minimálně 10 minut. ,,No tak Annie! Už se konečně vymáčkni, co se stalo?'' hráblo mi z ní. ,,Vyspala jsem se s Liamem na mé narozeninové párty! Tak a je to venku.'' řekla Annie na plnou hubu a já se začala šíleně smát. Annie mě vůbec nechápala a dokonce ji začali téct i slzy ,,Proč se tak šíleně směješ proboha?''. Smála jsem se dál, ale zmohla jsem se na pár slov ,,Já se s Liamem vyspala taky. Minulý rok na Silvestra, byli jsme opilý!'' a v tom se začala Annie smát taky. Obě jsme vypadali, jakoby jsme právě užili nějakou drogu. Krásně jsme si zpříjemnili den ještě jednou větou ,,Ví o tom Naomi?'', tak naše ,,chlamání'' pokračovalo dál…
2 díl mého FanFiction výjde na mém blogu již zítra 31.12 v 10:00 :)
KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama