!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Všichni víte, že na tomto blogu nejdou moc přidávat články a když už, tak se přidají min. o 3 dny později, co je napíšu. Proto jsem se rozhodla udělat vedlejší blog, kde budu psát články o jednotlivých dílech, které nyní běží na stanici TV NOVA cinema. DOufám, že bude tak tak sledovaný jako tento, proto tam najdete všechno aktuální:) Děkuji za pozornost:)

LINK NOVÉHO BLOGU: http://bh-90210-20.blog.cz/

Kdo, proč a za kolik?

4. února 2011 v 14:35 | Adminka <3 =0* |  1. série články
Radši se konečně zmíním o ději, ale varuji vás... jedno přečtení asi nebude stačit. Sourozenci Annie a Dixon přijíždějí s rodiči do Beverly Hills (povědomé?), aby se postarali o stárnoucí babičku. Jejich otec je zároveň novým ředitelem na škole, na kterou nastupují a oba dva okamžitě zapadají do veškerých vztahových machinací, které na West Beverly Hills probíhají. Bývalý přítel Annie, Ethan, chodí se školní sexbombou Naomi, ale podvádí ji, což Annie zjistí, ale nechcí jí to říct, aby ji neranila. Brzy se setkává i s nebezpečnou blogerku Silver, která se ráda naváží do všech a do všeho a nenávidí obzvlášť Naomi. Byly totiž kdysi nejlepší kamarádky, ale jejich přátelství se po jisté události obrátilo v nenávist. Annie je také talentovanou zpěvačkou a snaží se ihned probojovat do školního muzikálu, což není po chuti místní herecké hvězdě Adrianě, která má problémy s drogami. Ještě stíháte?
Dixon se mezitím seznamuje s mladým producentem Navidem, jehož otec točí pornofilmy a snaží se dostat do školního lakrosového týmu, v čemž mu zabrání rvačka s bouchačem Georgem, o jejímž průběhu Ethan zalže. Následně využije toho, že mu Annie řekne o Ethanově nevěře, na kterou upozorní Naomi, které tím zkazí narozeniny. Ethan za to viní Annie, která o tom jako jediná věděla a řekla to Dixonovi, a ta se přizná Naomi, která to chce Ethanovi vrátit, a proto se začně veřejně producírovat s Georgem. Do toho všeho se ještě ukáže, že matka Naomi a otec Annie a Dixona spolu kdysi něco měli a nezůstalo to tak úplně bez následků, což by mohlo zničit současné manželství pana ředitele. O mladém učiteli Ryanovi, který má spadeno na školní poradkyni Kelly (Jennie Garth alias ta Kelly), se raději zmiňovat ani nebudu, protože už máte určitě v hlavě totální guláš. Hm?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama